Bemett a.s.
Telefon: +420 558 624 974 | E-mail: bemett@bemett.cz  Home Bemett car
Rusko Dubai Nový Zéland Jižní Amerika Kontakty
Bemett a.s. Menu


JIŽNÍ AMERIKA

Ať už jsme cestovali Argentinou, Brazilií, navštívili Peru, Chile nebo Ekvádor, tak nás všude zaujala mimořádná rozmanitost jihoamerického kontinentu. Nádherná a různorodá příroda, hory, bohatá kultura a historie, gastronomie a místní lidé.

Stejně tak pestré je i zajištování cest do Jižní Ameriky pro naše klienty. Někdo chce vidět unikátní faunu Galapág, jiný zase zažít neopakovatelnou atmosféru fotbalových zápasů v Argentině či Brazílii, vydat se na Dakar, další chce vidět památky Inků, poušť Atacama, vodopády Iguazú, ledovec Perito Moreno, pláž Copacabana, zdolat Aconcaguu, prozkoumat záhadný Velikonoční ostrov, ochutnat vína v Chile nebo navštívit Uruguay, protože tam ještě nikdo z kamarádů nebyl.

Jižní Amerika nás opravdu baví a rádi vám pomůžeme s letenkami, ubytováním, zajištěním programu a aktivit a dalšími službami.

24/7
SERVIS

Potřebujete přebukovat letenku nebo jinou asistenci? U nás nemusíte složitě mačkat čísla, abyste se (možná) dovolali operátorovi.
Jsme na příjmu i během vaší cesty
 

AIRPASSY

Pro místní přelety po zemích Jižní Ameriky i mezi nimi nabízíme několik druhů airpassů, které v mnoha případech umoňují cestování za nižší ceny. 

Napište nám, rádi vám vyhledáme tu nejlepší kombinaci.

 CK BEMETT s.r.o.
 
CK BEMETT s.r.o.
Zámecké náměstí 41,
738 01 Frýdek-Místek
Tel: +420 558 624 974
 
Pobočka Letiště
Leoše Janáčka Ostrava

tel: +420 725 992 339
e-mail: letiste@bemett.cz