Bemett a.s.
Telefon: +420 558 624 974 | E-mail: bemett@bemett.cz  Home Bemett car
Rusko Dubai Nový Zéland Jižní Amerika Kontakty
Bemett a.s. Menu


DUBAI

Ze skromné rybářské vesnice se během 50 let stalo jedno z nejnavštěvovanějších měst světa. Sami už více než 20 let pozorujeme při pravidelných návštěvách fascinující vývoj této destinace. Neuvěřitelné stavební projekty, rozvoj infrastruktury pro turisty, přímá letecká spojení z ČR a okolních zemí, krásné počasí, centrum obchodu, bezpečné místo. To vše dělá z Dubaje ideální destinaci pro každého, kdo si chce odpočinout a poznat trochu exotiky. 

Nabízíme komplexní zajištění cest do Spojených arabských Emirátů včetně Abú Dhabí, Sharjah, Fujairah, kombinací cest do SAE a sultanátu Omán nebo na ostrovy v Indickém oceánu jako jsou třeba Maledivy, Seychely, Srí Lanka a další.

Doporučujeme také zastavit se tady na pár dnů pokud letíte se společností Emirates přes Dubai a využít program Dubai Stopover. 

Vstupenky na Burj Khalifa

Doporučujeme zakoupit vstupenky na nejvyšší budovu světa ještě před odletem do Dubaje. Můžete si vybrat konkrétní datum, čas a typ prohlídky a ceny jsou mnohem nižší než při nákupu na místě.

Základní program s výjezdem do 125. patra vám nabízíme od 1 290 Kč, ale můžeme připravit i luxusní prohlídky až do 154. patra

Dubai luxusně

Letenky v business nebo první třídě na palubě A 380 společnosti Emirates

Ubytování v těch nejkvalitnějších hotelích - Burj Al Arab, Armani, Bulgari, Al Maha, Emirates Palace.

Transfery z letiště vrtulníkem nebo Rolls Roycem.

Privátní výlety a aktivity.

To vše vám můžeme zařídit.
 CK BEMETT s.r.o.
 
CK BEMETT s.r.o.
Zámecké náměstí 41,
738 01 Frýdek-Místek
Tel: +420 558 624 974
 
Pobočka Letiště
Leoše Janáčka Ostrava

tel: +420 725 992 339
e-mail: letiste@bemett.cz