Bemett a.s.
Telefon: +420 558 624 974 | E-mail: bemett@bemett.cz  Home Bemett car
Rusko Dubai Nový Zéland Jižní Amerika Kontakty
Bemett a.s. Menu


NOVÝ ZÉLAND

Nový Zéland je nádherná země na konci světa, ideální pro individuální turistiku. Cestám na Nový Zéland se věnujeme už skoro 20 let. Zajistíme vám letenky, auto z půjčovny či jinou dopravu na místě, ubytování, tématickou cestu, ale i zájezd s česky mluvícím průvodcem. Mladým lidem poradíme, jak získat Working Holiday víza.

Do našeho týmu se vrací Tomáš Skotnica, který v roce 1999 odjel studovat do Aucklandu angličtinu a po jeho návratu jsme společně založili projekt novyzeland.cz. Tomáš zajišťoval řadu let cesty pro stovky cestovatelů, kteří se vydali do země dlouhého bílého mraku a sám strávil v rámci tří cest na NZ několik měsíců. Aotearoa se mu hluboce vryla pod kůži podobně jako typické tetování moko do obličejů Maorů. V našem blogu budete moci sledovat on-line jeho přípravu na cestu, kterou plánuje uskutečnit ke svým dalším kulatinám.

24/7
SERVIS

Potřebujete přebukovat letenku nebo jinou asistenci? U nás nemusíte složitě mačkat čísla, abyste se (možná) dovolali operátorovi.
Jsme na příjmu i během vaší cesty

LETENKY

Letecká doprava na Nový Zéland nabízí nekonečné množství kombinací. S jedním nebo více přestupy, východním nebo západním směrem se zastávkou v Asii, Austrálii nebo Pacifiku, stejnou cestou tam i zpět nebo pokaždé jinak ...

Najdeme vám tu, která vám bude nejvíc vyhovovat.CK BEMETT s.r.o.
 
CK BEMETT s.r.o.
Zámecké náměstí 41,
738 01 Frýdek-Místek
Tel: +420 558 624 974
 
Pobočka Letiště
Leoše Janáčka Ostrava

tel: +420 725 992 339
e-mail: letiste@bemett.cz