Nový Zéland

letenky do Austrálie, na Zéland i na ostrovy v Pacifiku, půjčení aut, příprava itinerářů i komplexní zajištění cest.

Jižní Amerika

letenky do celé Jižní Ameriky i místní přelety za výhodné ceny. Programy v Chile, Argentině, Brazílii, Ekvádoru, Peru i dalších zemích.

Rusko

vyřizování víz do RF, letenky do i po Rusku, vlakové jízdenky, programy v Moskvě a Petrohradě, výpravy za dobrodružstvím na Bajkal, Altaj, Kamčatku ...

Dubai

příprava pobytů na míru v Dubai, okolních emirátech i sousedním Ománu. Od letenek až po programy pro náročné.

Letenky, letenky, letenky !

Prodej letenek je jednou z našich nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností. Máme k dispozici dva hlavní celosvětové rezervační systémy - Amadeus a Galileo, díky kterým jsme schopni najít spojení a cenu letenky prakticky na jakýkoliv let po celém světě. Zajistíme vám ale i letenky na lety nízkorozpočtových dopravců. Po zakoupení letenky vám pomůžeme vybrat místo v letadle, načíst míle do programu stálých cestujících nebo objednat speciální stravu během letu. Nabídneme i pojištění pro případ storna.
 

Víza do celého světa!


Víza zajišťujeme od začátku fungování naší cestovní kanceláře téměř do všech zemí, do kterých je držitel českého pasu potřebuje. Nejčastěji se jedná o Rusko, Austrálii, Čínu, Indii, ale umíme i země, které nepatří k často navštěvovaným (např. Rwanda, Burundi, Uzbekistán, Pakistán). Zájemcům o cestu do USA zprostředkujeme povolení ESTA, do Kanady ETA. Pokud se chystáte na cestu, pro kterou sjou víza potřeba, kontaktujte nás pro podrobnější informace. Je možné i vyzvednutí a předání dokladů naším zastupcem v Praze.
 

Stopover v Dubai k letenkám Emirates

Středa 1. 11. 2017
Pokud máte letenky se společností Emirates do kterékoliv destinace za Dubají, můžete využít program Dubai Stopover a udělat si cestou tam, zpět nebo i v obou směrech zastávku v Dubaji. Program zahnruje nabídku hotelů všech kategorií, včetně transferů z letiště do hotelu a zpět. Je možné přidat i okružní jízdu městem a další výlety nebo vstupy ...
celý článek...

Nové linky

Středa 25. 10. 2017
 Pořád se něco děje:
- gruzínská společnost Georgian Airlines přidá od 25.3.18 pravidelnou linku mezi Bratislavou a Tbilisi.
- společnost Eva Air navýší od 10.3.18 počet letů mezi Vídní a Taipei na 7 týdně
- Ryanair rozšiřuje nabídku svých letů z Polského Krakova. Začné létat například do marockého Marrakéše ...
celý článek...

Podzimní speciálky

Úterý 10. 10. 2017
Máme pro vás velmi zajímavé ceny na mnoho letišť v Asii, Austrálii a Oceánii - například Hong Kong, Denpasar na Bali, Hanoi nebo Saigon ve Vietnamu, Sydney, Melbourne, Cairns, Perth a Brisbane v Austrálii, novozélandský Auckland nebo Nadi na Fiji. Odlet z Prahy je možný až do 15.4.2018. Letenky je potřeba rezervovat a koupit do 15.11.2017 Míst za tuto cenu je omezený počet. Cestou tam nebo zpět je možné udělat zastávku v Hong Kongu.
celý článek...

Ostrava -Dubai opět v prodeji

Pátek 26. 5. 2017
Přímá linka Ostrava - Dubai a zpět provozovaná společností Smart Wings bude opět létat od 6.10.2017. Odlety z Ostravy jsou zatím jednou týdně, každý pátek.
Letenky už jsou v prodeji. Rádi vám sděléme cenu na jednotlivé odlety a připravíme i nabídku služeb v Dubai.
celý článek...

Pro jízdenky si přijďte k nám !

Neděle 1. 1. 2017
Zákazníkům z Frýdku-Místku a okolí nabízíme jízdenky na vlaky Leo Express a  žluté vlaky i autobusy Regiojet. V naši kanceláři na Zámeckém náměstí  vám najdeme spoj, vybereme konkretní místo a hned vytiskneme jízdenku. Není potřeba platební karta, úhrada probíhá v hotovosti.Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB