Nový Zéland

letenky do Austrálie, na Zéland i na ostrovy v Pacifiku, půjčení aut, příprava itinerářů i komplexní zajištění cest.

Jižní Amerika

letenky do celé Jižní Ameriky i místní přelety za výhodné ceny. Programy v Chile, Argentině, Brazílii, Ekvádoru, Peru i dalších zemích.

Rusko

vyřizování víz do RF, letenky do i po Rusku, vlakové jízdenky, programy v Moskvě a Petrohradě, výpravy za dobrodružstvím na Bajkal, Altaj, Kamčatku ...

Dubai

příprava pobytů na míru v Dubai, okolních emirátech i sousedním Ománu. Od letenek až po programy pro náročné.

Letenky, letenky, letenky !

Prodej letenek je jednou z našich nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností. Máme k dispozici dva hlavní celosvětové rezervační systémy - Amadeus a Galileo, díky kterým jsme schopni najít spojení a cenu letenky prakticky na jakýkoliv let po celém světě. Zajistíme vám ale i letenky na lety nízkorozpočtových dopravců. Po zakoupení letenky vám pomůžeme vybrat místo v letadle, načíst míle do programu stálých cestujících nebo objednat speciální stravu během letu. Nabídneme i pojištění pro případ storna.
 

Víza do celého světa!


Víza zajišťujeme od začátku fungování naší cestovní kanceláře téměř do všech zemí, do kterých je držitel českého pasu potřebuje. Nejčastěji se jedná o Rusko, Spojené Arabské Emiráty, Austrálii, Čínu, Indii, ale umíme i země, které nepatří k často navštěvovaným (např. Rwanda, Burundi, Uzbekistán, Pakistán). Zájemcům o cestu do USA zprostředkujeme povolení ESTA. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, pokud potřebujete pro vaši cestu víza. Je možné i vyzvednutí a předání dokladů naším zastupcem v Praze.
 

Předvánoční nabídka od Emirates

Sobota 19. 11. 2016
Od 18.11. do 24.11. nabízíme zvýhodněné ceny letenek společnosti Emirates pro odlety z Prahy v období 1.12. - 10.12.2016
Například  Peking za 12 640 Kč, Delhi ze 12 890 Kč, Bangkok za 13 160 Kč, Maledivy za 17 990 Kč nebo Bali za 18 240 Kč. Ceny jsou za zpáteční letenku z Prahy včetně všech poplatků.
celý článek...

BEMETT na letišti v Ostravě

Neděle 4. 9. 2016
1.9. jsme otevřeli pobočku na ostravském letišti Leoše Janáčka. Bude zaměřena především na prodej letenek, ale naše kolegyně Karin vám zde nabídne i veškeré další doplňkové služby - zajištění ubytování a půjčení aut, vyřízení víz, cestovní pojištění i přípravu cest na míru do celého světa.
celý článek...

Nové linky z Ostravy

Středa 31. 8. 2016
Během podzimu 2016 začnou z Ostravy dvě nové pravidelné linky do zajímavých destinací.
23.9. spustí Smart Wings přimou linku do Dubai a od 30.10. začne Ryan air létat do Italského Bergama.
celý článek...

A 380 začne létat do Prahy

Úterý 1. 3. 2016
Společnost Emirates nasadí od 1.5.2016 na linku do Prahy Airbus A380. Největší dopravní letadlo světa tak bude na pražském letišti Václava Havla přistávat a odlétat každý den. 
celý článek...

Víza Indie - zvýšení poplatků

Čtvrtek 26. 11. 2015
Indie zvýšila tento týden konzulární poplatky  za vyřízení víz:
turistické vízum   1050 Kč za žádost
business vízum    4800 Kč za žádost
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB