Letenky, letenky, letenky !

Prodej letenek je jednou z našich nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností. Máme k dispozici dva hlavní celosvětové rezervační systémy - Amadeus a Galileo, díky kterým jsme schopni najít spojení a cenu letenky prakticky na jakýkoliv let po celém světě. Zajistíme vám ale i letenky na lety nízkorozpočtových dopravců. Po zakoupení letenky vám pomůžeme vybrat místo v letadle, načíst míle do programu stálých cestujících nebo objednat speciální stravu během letu. Nabídneme i pojištění pro případ storna.
 

Víza do celého světa!


Víza zajišťujeme od začátku fungování naší cestovní kanceláře téměř do všech zemí, do kterých je držitel českého pasu potřebuje. Nejčastěji se jedná o Rusko, Spojené Arabské Emiráty, Austrálii, Čínu, Indii, ale umíme i země, které nepatří k často navštěvovaným (např. Rwanda, Burundi, Uzbekistán, Pakistán). Zájemcům o cestu do USA zprostředkujeme povolení ESTA. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, pokud potřebujete pro vaši cestu víza. Je možné i vyzvednutí a předání dokladů naším zastupcem v Praze.
 

Fly Dubai začne létat do Prahy i Bratislavy

Středa 8. 10. 2014
Již brzy se zvýší počet přímých letů z Česka i Slovenska do Dubai. Nízkorozpočtová letecká společnost Fly Dubai začne v prosinci létat do Prahy i Bratislavy.
celý článek...

Snížení cen - Denpasar, Cebu, Rangun, Hanoi, Saigon

Pátek 3. 10. 2014
Od dnešního dne vám můžeme nabídnout nižší ceny letenek do uvedených destinací se společností Korean Air. Například zpáteční letenku z Prahy do Denpasaru na Bali za 24 369 Kč. Jde o lety pouze s jedním přestupem v Soulu na cestě tam i zpět.  
celý článek...

Vystavujeme karty ISIC/ITIC

Čtvrtek 18. 9. 2014
Žákům, studentům a učitelům v okolí naší kanceláře nabízíme vystavení mezinárodních slevových karet ISIC/ITIC/IYTC a cestovní pojištění k těmto kartám. 

Pro jízdenky si přijďte k nám !

Čtvrtek 18. 9. 2014
Zákazníkům z Frýdku-Místku a okolí nabízíme jízdenky na vlaky Leo Express i Regiojet a žluté autobusy Student Agency. V naši kanceláři vám najdeme spoj, vybereme konkretní místo a hned vytiskneme jízdenku. Není potřeba platební karta, úhrada probíhá v hotovosti.Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB