Nový Zéland

letenky do Austrálie, na Zéland i na ostrovy v Pacifiku, půjčení aut, příprava itinerářů i komplexní zajištění cest.

Jižní Amerika

letenky do celé Jižní Ameriky i místní přelety za výhodné ceny. Programy v Chile, Argentině, Brazílii, Ekvádoru, Peru i dalších zemích.

Rusko

vyřizování víz do RF, letenky do i po Rusku, vlakové jízdenky, programy v Moskvě a Petrohradě, výpravy za dobrodružstvím na Bajkal, Altaj, Kamčatku ...

Dubai

příprava pobytů na míru v Dubai, okolních emirátech i sousedním Ománu. Od letenek až po programy pro náročné.

Letenky, letenky, letenky !

Prodej letenek je jednou z našich nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností. Máme k dispozici dva hlavní celosvětové rezervační systémy - Amadeus a Galileo, díky kterým jsme schopni najít spojení a cenu letenky prakticky na jakýkoliv let po celém světě. Zajistíme vám ale i letenky na lety nízkorozpočtových dopravců. Po zakoupení letenky vám pomůžeme vybrat místo v letadle, načíst míle do programu stálých cestujících nebo objednat speciální stravu během letu. Nabídneme i pojištění pro případ storna.
 

Víza do celého světa!


Víza zajišťujeme od začátku fungování naší cestovní kanceláře téměř do všech zemí, do kterých je držitel českého pasu potřebuje. Nejčastěji se jedná o Rusko, Spojené Arabské Emiráty, Austrálii, Čínu, Indii, ale umíme i země, které nepatří k často navštěvovaným (např. Rwanda, Burundi, Uzbekistán, Pakistán). Zájemcům o cestu do USA zprostředkujeme povolení ESTA. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, pokud potřebujete pro vaši cestu víza. Je možné i vyzvednutí a předání dokladů naším zastupcem v Praze.
 

Do Indonésie bez víz

Úterý 16. 6. 2015
Indonésie ohlásila od 10.6.2015 zrušení víz pro občany 30 zemí, mezi kterými je i Česká republika. Platí pro turistické cesty v délce maximálně 30 dnů, při vstupu do země na některém z vyjmenovaných mezinárodních letišť nebo přístavů (Jakarta, Bali, Medan, Surabaya ...). 
celý článek...

Výhodné ceny letenek na Bali.

Úterý 2. 6. 2015
Hned několik společnosti nabídlo tento týden speciální ceny letenek na ostrov Bali. Vzhledem k tomu, že Emirates spouštějí od zítřka (3.6.) přímou linku z Dubai do Denpasaru, což je mezinárodní letiště právě na Bali, není to až takové překvapení. A tak jsou k dispozici zpáteční letenky z Prahy za ceny už od 15 390 Kč.
celý článek...

Rusko - pozvání a víza s letenkou od nás levněji

Pátek 3. 4. 2015
Od 1.4. do 31.8.2015 Vám nabízíme výhodnější ceny za zajištění pozvání a víz do Ruska při současném zakoupení letenky. Celková cena za vízum je 2 490 Kč a cena samostatného pozvání 500 Kč. Jedná se o turistická víza na 1 vstup a maximální delkou pobytu 30 dnů. Podrobnější info na www.doRuska.cz
celý článek...

Káthmándú z Prahy za 14 990 Kč

Pondělí 23. 2. 2015
Zpáteční letenka z Prahy se společností Fly Dubai. Odlety 4 x týdně s jedním přestupem v Dubai. V ceně je 20 kg zavazadel do zavazadlového prostoru. Za mírný doplatek je možné dokoupit dalších 10 kg. 
celý článek...

Nová linka do Moskvy a k ní naše nabídka víz

Čtvrtek 12. 2. 2015
Smart Wings začnou od 29.3. létat každý den z Prahy do Moskvy a samozřejmě i zpět. Cena zpáteční letenky začíná na 6 096 Kč včetně všech poplatků. A my vám k těmto letenkám nabídneme vyřízení ruských víz za zvýhodněnou cenu 2 690 Kč včetně pozvání a vyřízení. Více na www.doRuska.cz
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB