Nový Zéland

letenky do Austrálie, na Zéland i na ostrovy v Pacifiku, půjčení aut, příprava itinerářů i komplexní zajištění cest.

Jižní Amerika

letenky do celé Jižní Ameriky i místní přelety za výhodné ceny. Programy v Chile, Argentině, Brazílii, Ekvádoru, Peru i dalších zemích.

Rusko

vyřizování víz do RF, letenky do i po Rusku, vlakové jízdenky, programy v Moskvě a Petrohradě, výpravy za dobrodružstvím na Bajkal, Altaj, Kamčatku ...

Dubai

příprava pobytů na míru v Dubai, okolních emirátech i sousedním Ománu. Od letenek až po programy pro náročné.

Letenky, letenky, letenky !

Prodej letenek je jednou z našich nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností. Máme k dispozici dva hlavní celosvětové rezervační systémy - Amadeus a Galileo, díky kterým jsme schopni najít spojení a cenu letenky prakticky na jakýkoliv let po celém světě. Zajistíme vám ale i letenky na lety nízkorozpočtových dopravců. Po zakoupení letenky vám pomůžeme vybrat místo v letadle, načíst míle do programu stálých cestujících nebo objednat speciální stravu během letu. Nabídneme i pojištění pro případ storna.
 

Víza do celého světa!


Víza zajišťujeme od začátku fungování naší cestovní kanceláře téměř do všech zemí, do kterých je držitel českého pasu potřebuje. Nejčastěji se jedná o Rusko, Spojené Arabské Emiráty, Austrálii, Čínu, Indii, ale umíme i země, které nepatří k často navštěvovaným (např. Rwanda, Burundi, Uzbekistán, Pakistán). Zájemcům o cestu do USA zprostředkujeme povolení ESTA. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, pokud potřebujete pro vaši cestu víza. Je možné i vyzvednutí a předání dokladů naším zastupcem v Praze.
 

A 380 začne létat do Prahy

Úterý 1. 3. 2016
Společnost Emirates nasadí od 1.5.2016 na linku do Prahy Airbus A380. Největší dopravní letadlo světa tak bude na pražském letišti Václava Havla přistávat a odlétat každý den. 
celý článek...

Víza Indie - zvýšení poplatků

Čtvrtek 26. 11. 2015
Indie zvýšila tento týden konzulární poplatky  za vyřízení víz:
turistické vízum   1050 Kč za žádost
business vízum    4800 Kč za žádost
celý článek...

Kanada - Elektronická registrace ETA

Úterý 1. 9. 2015
Kanada zavádí elektronickou registraci osob příjíždějících do země nebo tranzitujících do třetí země. Žádost se podává na webu. Do 15.3.2016 je vyřízení dobrovolné a zdarma, po tomto datu bude povinné za poplatek 7 CAD. Klientům, kteří si u nás zakoupí  letenku do Kanady s vyřízením registrace rádi pomůžeme.
celý článek...

Cesty kolem světa

Středa 15. 7. 2015
Letenky “kolem světa” jsou naší specialitou. Několik jsme jich už zajišťovali a jednu takovou cestu i absolvovali (Londýn - LA - Cookovy Ostrovy - Nový Zéland - Hong Kong - Londýn). Možných kombinací je nekonečně mnoho. Zde je jeden aktuální tip: Kolem světa s Emirates a Qantas za 52 600 Kč.
celý článek...

Do Indonésie bez víz

Úterý 16. 6. 2015
Indonésie ohlásila od 10.6.2015 zrušení víz pro občany 30 zemí, mezi kterými je i Česká republika. Platí pro turistické cesty v délce maximálně 30 dnů, při vstupu do země na některém z vyjmenovaných mezinárodních letišť nebo přístavů (Jakarta, Bali, Medan, Surabaya ...). 
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB