Nový Zéland

letenky do Austrálie, na Zéland i na ostrovy v Pacifiku, půjčení aut, příprava itinerářů i komplexní zajištění cest.

Jižní Amerika

letenky do celé Jižní Ameriky i místní přelety za výhodné ceny. Programy v Chile, Argentině, Brazílii, Ekvádoru, Peru i dalších zemích.

Rusko

vyřizování víz do RF, letenky do i po Rusku, vlakové jízdenky, programy v Moskvě a Petrohradě, výpravy za dobrodružstvím na Bajkal, Altaj, Kamčatku ...

Dubai

příprava pobytů na míru v Dubai, okolních emirátech i sousedním Ománu. Od letenek až po programy pro náročné.

Letenky, letenky, letenky !

Prodej letenek je jednou z našich nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností. Máme k dispozici dva hlavní celosvětové rezervační systémy - Amadeus a Galileo, díky kterým jsme schopni najít spojení a cenu letenky prakticky na jakýkoliv let po celém světě. Zajistíme vám ale i letenky na lety nízkorozpočtových dopravců. Po zakoupení letenky vám pomůžeme vybrat místo v letadle, načíst míle do programu stálých cestujících nebo objednat speciální stravu během letu. Nabídneme i pojištění pro případ storna.
 

Víza do celého světa!


Víza zajišťujeme od začátku fungování naší cestovní kanceláře téměř do všech zemí, do kterých je držitel českého pasu potřebuje. Nejčastěji se jedná o Rusko, Spojené Arabské Emiráty, Austrálii, Čínu, Indii, ale umíme i země, které nepatří k často navštěvovaným (např. Rwanda, Burundi, Uzbekistán, Pakistán). Zájemcům o cestu do USA zprostředkujeme povolení ESTA. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, pokud potřebujete pro vaši cestu víza. Je možné i vyzvednutí a předání dokladů naším zastupcem v Praze.
 

Víza Indie - zvýšení poplatků

Čtvrtek 26. 11. 2015
Indie zvýšila tento týden konzulární poplatky  za vyřízení víz:
turistické vízum   1050 Kč za žádost
business vízum    4800 Kč za žádost
celý článek...

Zvýšení cen karet ISIC/ITIC od 1.1.2016

Úterý 24. 11. 2015
Od 1.1.2016 dojde ke zvýšení cen studetnských a učitelských karet ISIC/ITIC na 350 Kč za kartu. Karty vystavené do konce letošního roku platí až do konce roku 2016.

celý článek...

Kanada - Elektronická registrace ETA

Úterý 1. 9. 2015
Kanada zavádí elektronickou registraci osob příjíždějících do země nebo tranzitujících do třetí země. Žádost se podává na webu. Do 15.3.2016 je vyřízení dobrovolné a zdarma, po tomto datu bude povinné za poplatek 7 CAD. Klientům, kteří si u nás zakoupí  letenku do Kanady s vyřízením registrace rádi pomůžeme.
celý článek...

Cesty kolem světa

Středa 15. 7. 2015
Letenky “kolem světa” jsou naší specialitou. Několik jsme jich už zajišťovali a jednu takovou cestu i absolvovali (Londýn - LA - Cookovy Ostrovy - Nový Zéland - Hong Kong - Londýn). Možných kombinací je nekonečně mnoho. Zde je jeden aktuální tip: Kolem světa s Emirates a Qantas za 52 600 Kč.
celý článek...

Do Indonésie bez víz

Úterý 16. 6. 2015
Indonésie ohlásila od 10.6.2015 zrušení víz pro občany 30 zemí, mezi kterými je i Česká republika. Platí pro turistické cesty v délce maximálně 30 dnů, při vstupu do země na některém z vyjmenovaných mezinárodních letišť nebo přístavů (Jakarta, Bali, Medan, Surabaya ...). 
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB